HÁZENÁ

Příspěvky

I podruhé jen dva body

3. 3. 2019

První březnový víkend se v naší přetlakové hale na Slatinské ulici hrály zápasy druhého jarního kola házenkářů.

V sobotu dopoledne naši mladší žáci po dramatické koncovce porazili celek Házená Legata Hustopeče 19:18 po poločase 11:9. Starší žáci pak se stejným soupeřem prohráli 31:39 (14:18).

V neděli odpoledne se hrála utkání mladšího dorostu a mužů. Mladší dorostenci nestačili na vedoucí celek soutěže HBC Olomouc 1966 a prohráli rozdílem třídy 19:50 (7:23), v následujícím zápase pak muži stejnému soupeři podlehli 26:33 po poločase 10:15.

Sokol Juliánov - Házená Hustopeče 19:18 (11:9)

Branky: Pešák 11, Černý 4, Zanki 2, Šlesinger a Husák po jedné

Vyrovnané utkání, v němž v první půli měli více ze hry domácí, ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, v závěru střetnutí měli více štěstí naši hráči, kteří nakonec zvítězili nejtěsnějším brankovým rozdílem.

Sokol Juliánov – Házená Hustopeče 31:39 (14:18)

Branky: Popovych 10, Petrák 9, Pešák 8, Burkot 5

Po celý zápas byli hosté lepším celkem a zaslouženě zvítězili o osm branek.

Sokol Juliánov – HBC Olomouc 1996 19:50 (7:23)

Branky: Foltánek a Toman 6, Prášek 3, Dvořák, Petrák, Suchna a

Burkot po jedné

Proti vedoucímu celku soutěže neměl náš mladý kolektiv šanci. Od prvních minut bylo na hřišti jen jedno družstvo a konečný výsledek o 31 branek ve prospěch soupeře byl pro nás děsivý…

Sokol Juliánov – HBC Olomouc 1966 26:33 (10:15)

Branky: Kalousek a Šustek 6, Chrást 4, Horák a Böhm 2, Bedřich,

Douda, Raida, Petružela, Čermák a Muškát po jedné

Po slušném výsledku ve Velkém Meziříčí se očekával slušný výkon i výsledek v zápase s Olomoucí. Nestalo se. Nesoustředěný výkon se spoustou chyb zapříčinil naši vysokou porážku o 7 branek. Škoda. Aby nám tyto body nakonec nechyběly…..

V sobotu 9.března hrají naši mladší dorostenci s družstvem Sokola Újezd u Brna. Újezd si k tomuto zápasu pronajal naši přetlakovou halu, a tak budeme mít výhodu domácího prostředí. Hraje se od 11:35 hodin na Slatinské ulici.

V neděli 10.března hrají další tři naše družstva v Telnici. Utkání mladších žáků začíná v přetlakové hale místního Sokola ve 13:45 hodin. Střetnutí starších žáků obou oddílů má výhoz v 15:15 hodin a zápas mužů Telnice - Juliánov se hraje od 17:00 hodin.

Zahájení jarní sezóny

25. 2. 2019

Na úvod jara jen dva body

Poslední únorový víkend byly zahájeny krajské i celostátní házenkářské soutěže. V sobotu 23.února ve Velkém Meziříčí prohráli nejprve dorostenci, o dvě hodiny později pak i muži.

V neděli v telnické hale hrála proti Sokolnicím naše žákovská družstva. Mladší žáci na svého soupeře nestačili, naopak ti starší vezou za vítězství 2 body do Brna.

Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 40:19 (19:7)

Branky: Foltánek 7, Dvořák 5, Maruška 3, Popovych, Suchna,

Vlasatík a Březina po jedné

Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 31:27 (15:15)

Branky: Kalousek 10, Muškát 6, Douda 4, Burčík, Kadrman a Böhm

po dvou, Chrást L. 1

Sokol Sokolnice – Sokol Juliánov 15:11 (7:5)

Branky: Pešák 8, Černý 2 a Šimík 1

Sokol Sokolnice – Sokol Juliánov 16:23 (10:12)

Branky: Petrák 8, Pešák 6, Maruška 5, Vlasatík a Toman po dvou

V sobotu 2.března hostí naše žákovské celky družstva LEGATY Hostopeče. Hraje se v naší přetlakové hale v 9:30 a 10:45 hodin.

V neděli 3.března hrají v domácím prostředí také mladší dorostenci a muži. Zápas dorostu Juliánov – Olomouc se hraje od 13:00 hodin, muži stejných oddílů pak svůj zápas odehrají od 15:00 hodin.