NáborHázená Juliánov na Kraví hoře.

06.09.2021

Házená Juliánov na Kraví hoře.

V sobotu 4.9 se konal Den náborů na Kraví hoře. Jde o tradiční akci s účastí více než 100 sportovní klubů. Akce je určena hlavně pro rodiny s dětmi, kdy děti mají možnost vyzkoušet jedinečné sporty a zjistit jakým sportem se v životě bavit.

Počasí po celou akci vyšlo přesně podle našich představ. Náš stánek navštívilo nespočet dětí – k dispozici byl měřič rychlosti střel a také dvě házenkářské branky do kterých se umístilo pár kuželů a kruhů pro střelu na přesnost. Díky za zapůjčení JMKSH.

Všem zúčastněným HÁZENÁ šla přímo bravůrně. Odměny typu holografické nálepky a plakáty reprezentantů házené půjdou údajně přímo na

d postel a vchodové dveře 🙂

Celou akci hodnotím jako velmi povedenou, mnoho zájemců o míčové hry, sport, pohyb.

Na tyto akce byl vytvořen také „roll up“ pro lepší prezentaci klubu s odkazem právě na webové stránky do sekce nábor. Dále také razítko s „naším“ motivem – razítko bylo udělováno dětem které se zúčastnili našich připravených disciplín.

Velké dík patří těm, kteří se na akci podílí: Böhm Jiří, Berger Jindřich, Hajn Patrik, Popovych Denis, Bayer Marek, Černý Matyáš, Vlasatík Ondřej, Zanki Dario

Ostatní zúčastněné kluby: SHC Maloměřice, SKKP Handball Brno, TJ Tatran Bohunice

Reklamní banner