OstatníNávod k platbě registračního poplatku 350 Kč Českému svazu házené!

11.10.2021

V novém informačním systému Handball – net 2.0 bude nutné za každého člena svazu platit každoroční členský poplatek ve výši 350 Kč. Proto vám přinášíme návod k úhradě tohoto poplatku:

1. Najděte ve své e-mailové schránce e-mail od adresáta is@handball.cz s názvem Hnet 2.0 – Přístupové údaje, ve kterém najdete vaše přihlašovací údaje – email a heslo.
  2. Přihlaste se na stránce is.handball.cz pod přihlašovacími údaji z výše zmíněného e-mailu.
  3. Po přihlašování se vám zobrazí hlavní stránka, kde můžete vidět tři okénka – jméno, k úhradě a žádosti. Vás zajímá okénko k úhradě, měli byste tam také vidět částku 350 Kč. Vedle částky klikněte na tlačítko Uhradit.
  4. Po kliknutí na tlačítko Uhradit vás systém přenese do části stránky evidující platby. Ta má tři části – přehled, položky k úhradě a objednávky. Vás zajímá část položky k úhradě, kde zatrhnete
    položku Členský příspěvek fyzické osoby – vaše jméno. Po zatrhnutí kliknete na tlačítko Zaplatit vybrané.
  5. Na další stránce vyberete, zda chcete platit kartou nebo bankovním převodem a dále již postupujete podle běžných procesů vaší banky.
  6. Pokud byste si nevěděli rady, obraťte se na nás, rádi vám poradíme. info@sokoljulianov.cz – tel:+420777615061